Wesele Pałac Wiejce

Wesele Pałac Wiejce – Emocjonalny Ślub i Wesele 2022

Wesele Pałac Wiejce – Wesele w Pałacu w Wiejcach

Jeżeli szukacie wyjątkowego i klimatycznego Pałacu w okolicy województw zachodniopomorskiego i lubuskiego, to warto pochylić się nad Pałacem w Wiejcach.

Miejsce wyjątkowe, magiczne, które oczarowało mnie od pierwszego wejrzenia. Ogromny obszar, na którym znajduję się pałac, oranżeria wraz z tarasem widokowym na jeziorko (to tutaj odbywają się wesela) oraz kilka mniejszych budynków, w których możecie zakwaterować swoich gości. Obok Pałacu Wiejce usytuowany jest bardzo ładny i jasny kościół, w którym możecie zorganizować ślub.

Laura & Daniel – Wesele Pałac Wiejce

Zapraszam serdecznie do obejrzenia skrótu reportażu wyjątkowego dnia Laury i Daniela 🙂 Fantastyczna para młoda, wyjątkowe miejsce i wspaniała współpraca z Dj Kapitan i Flo Studio.

Dziękuję za poświęcony czas. Zapraszam Cię również do obejrzenia moich innych reportaży np. Zwariowane Wesele w Młynie Nad Starą Regą. Jeżeli jesteś w trakcie organizowania wesela, to zajrzyj koniecznie na mojego bloga http://www.weselnieowszystkim.pl , na którym dzielę się cennymi wskazówkami 🙂