sesja ślubna siedem ogrodów fotograf szczecin

O mnie

Cześć ! Jestem Michał, mąż i ojciec dwójki maluchów. Lubię biegać po lesie i oglądać mecze piłki nożnej, czytać książki i grać na konsoli. Na co dzień żyję na obrzeżach Szczecina i bliżej mi do lasu niż do centrum.

Najprawdopodobniej trafiliście tutaj, ponieważ poszukujecie fotografa, który udokumentuje jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Podczas pracy staram się być niezauważalny, po to, żeby na zdjęciach oddać emocje, które będą Wam towarzyszyły. Do pracy podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Jeżeli macie jakieś pytania to zapraszam do kontaktu.

Fotograf Zachodniopomorskie

Fotograf Szczecin, Fotograf Gorzów Wielkopolski, Fotograf Koszalin, Fotograf Zielona Góra, Fotograf Warszawa, Fotograf Gdańsk, Fotograf Poznań, Fotograf Zachodniopomorskie

Fotografuję głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego, lubuskiego, pomorskiego, mazowieckiego, wielkopolskiego i podlaskiego, ale nie widzę problemu, żeby dojechać do Was w wybrane miejsce w Polsce. Jeżeli chodzi o sesje plenerowe, to jestem bardzo elastyczny, możemy udać się w każdy zakątek świata.

Swoją przygodę z fotografią zacząłem od fotografii rodzinnej w studio. Po pewnym czasie samo fotografowanie w czterech ścianach nie wystarczało, potrzebowałem czegoś więcej i dlatego zdecydowałem się spróbować swoich sił jako fotograf zachodniopomorskie. Bardzo szybko udało mi się wejść na rynek, otrzymując bardzo dobre opinie i rekomendacje, dzięki temu mogłem porzucić pracę etatową i zajmować się tylko i wyłącznie tym, co sprawia mi przyjemność.

Dzięki sporej ilości czasu zdjęcia oddaję najpóźniej w ciągu 3 tygodni. Jestem osobą otwartą, która lubi kontakt z ludźmi i dzięki fotografii ślubnej mogę się spełniać. Bardzo często proponuję swoim klientom wcześniejszą sesję narzeczeńską, na której możemy się poznać i przyzwyczaić do obiektywu.

Od końca 2020 roku jestem również autorem bloga ślubnego Weselnie o Wszystkim.  Dzielę się z przyszłymi parami młodymi swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami.  Jeżeli jesteście na etapie planowania ślubu, to zapraszam Was serdecznie.  

fotograf zachodniopomorskie

Bądźmy w kontakcie !