sesja poślubna na wyspie Rugia

Sesja poślubna na wyspie Rugia – Fotograf Ślubny Szczecin

W północnych Niemczech, rzut beretem od Szczecina znajduje się malownicza Wyspa Rugia. Pierwszy raz udałem się tam na sesję w 2018 roku i od razu zakochałem się w kredowym półwyspie Jasmund. Kamienista plaża, otoczona kredowymi klifami robi ogromne wrażenie.  Dodatkowym atutem jest to, że zazwyczaj jest tam bardzo mało turystów. Plaża znajduję się w miejscowości Sassnitz w parku krajobrazowym Nationalpark Jasmund.

SESJA NA RUGII – POGODA

Trzeba się liczyć z tym, że na plaży temperatura jest zawsze o kilka stopni niższa niż w Szczecinie. Raz dostrzegłem różnicę około 10 stopni Celsjusza. Bardzo często wieje silny wiatr co przy rozpuszczonych włosach panny młodej może być niebanalnym atutem.  Na zachód słońca nie ma co liczyć, ponieważ plaża znajduję się na wschodniej części wyspy. Atrakcyjny zachód można spotkać na przylądku Kap Arkona na północy wyspy.

ROMANTYCZNA RUGIA

Razem z Kają i Krzyśkiem udaliśmy się w sierpniowe upalne popołudnie na sesję do Sassnitz. Tego dnia pogoda dopisała, i na plaży praktycznie nie było turystów.  Mogliśmy spokojnie skupić się na zdjęciach. Poniżej można obejrzeć wybrane ujęcia z sesji ślubnej na Rugii.

O tym magicznym miejscu pisałem artykuł na moim blogu ślubnym – https://www.weselnieowszystkim.pl/sesja-slubna-na-rugii-poradnik/

Mam nadzieję, że dobrze Ci się oglądało sesję na Rugii. Zapraszam do zakładki Historie Ślubne i Sesje, gdzie znajdziesz inne ciekawe wpisy.