Wesele Żabi Dwór

 

FOTOGRAF ŚLUBNY SZCZECIN

Mimo, iż tak właśnie tytułuje swoją stronę, to nie znaczy, że ograniczam się tylko do robienia zdjęć ślubnych w Szczecinie.  Od czasu do czasu lubię pojechać troszeczkę dalej. Fotografowałem już w 4 różnych województwach i zapewne na tym się nie skończy. Jednak to okolicę Szczecina są dla mnie najwygodniejsze. Jestem typem domownika, który uwielbia po ślubie wrócić do swojego łóżka. Tym razem przeniesiemy się do województwa lubuskiego.

 

PRZYGOTOWANIA DO WESELA W ŻABIM DWORZE

Pracując jako fotograf ślubny miałem okazję odwiedź wiele pięknych i klimatycznych sal weselnych. Do moich ulubionych na pewno zaliczę Żabi Dwór w Radwanowie, gdzie swoje wesele zorganizowali Klaudia i Paweł. Miejsce klimatyczne urządzone w stylu rycerskim z dziedzińcem zamkowym i mnóstwem zieleni. Pogoda tego dnia nam dopisała i para młoda zorganizowała swoje przygotowania na otwartym powietrzu. W fajny sposób można było wykorzystać malownicze otoczenie.

ŚLUB W RADWANOWIE I WESELE W ŻABIM DWORZE

Później przyszedł czas na ceremonię ślubną w pobliskim kościele w Radwanowie. Nie brakowało emocji, takich jak wzruszenie, stres i radość. Po zaślubinach przyszedł czas na przyjęcie na huczne wesele. Ozdobą było przejście pary młodej i gości przez całą wieś. Po życzeniach, które zostały złożone na dziedzińcu przyszła pora na toasty i obiad. Kuchnia w Żabim dworze była wyśmienita. Po obiedzie Klaudia i Paweł zatańczyli swój pierwszy taniec i  O oprawę muzyczną na najwyższym poziomie zadbał zespół Efekt.

SESJA ŚLUBNA W ŻABIM DWORZE

Grzechem by było nie wykorzystać urokliwego miejsca do sesji ślubnej. Na chwilę przed zachodem słońca ulotniliśmy się na 15 minut i udało się zrobić piękną sesję ślubną, która będzie pamiątką na lata. Możliwości w Żabim Dworze było mnóstwo i jedyną przeszkodą był czas, dlatego musieliśmy się zdecydować na kilka miejsc. Poniżej przedstawiam skrót z dnia wybrany i ułożony przez Górscy Fotografia.