WESELE W RESTAURACJI CHAŁUPA W SZCZECINIE

 

RESTAURACJA CHAŁUPA SZCZECIN

W pobliżu osiedla Reda na Szczecińskich Gumieńcach znajduje się klimatyczna Restauracja Chałupa .  Do organizacji wesel mają przystosowane dwie sale, na których miałem okazję fotografować. Paulina i Olek wybrali większą z nich z wyjściem na ogródek.

 

PRZYGOTOWANIA DO ŚLUBU

Z samego rana wspólnie z kamerzystami z Black & White Video udaliśmy się do salonu kosmetycznego Neffretti gdzie szykowała się Paulina razem ze świadkową i Mamą. Po kilku ujęciach udaliśmy się już do mieszkania pary młodej i rodziców. Podczas ubierania Paulinie towarzyszyły najbliższe koleżanki, dzięki temu atmosfera była radosna i nie było czuć żadnego stresu. Po przygotowaniach pod dom podjechała zabytkowa Warszawa i Panna Młoda razem z tatą udała się do Kościoła.

 

KOŚCIÓŁ PRZY ULICY SŁOWICZEJ W SZCZECINIE

 

Ceremonia zaślubin odbyła się w przepięknym kościele usytuowanym w środku parku w okolicy szczecińskiego Warszewa.  Miejsce dla mnie bardzo sentymentalne, ponieważ dwa tygodnie wcześniej świadkowałem na ślubie u mojej siostry i Łukasza z Black and White Video. Ceremonia była pełna wzruszeń i emocji. Przy wyjściu z kościoła wyłoniło się słoneczko, które towarzyszyło nam podczas składania życzeń młodej parze.

 

SZALONE WESELE W RESTAURACJI CHALUPA W SZCZECINIE

Po ceremonii udaliśmy się na wesele w Restauracji Chałupa w Szczecinie. Po toastach i pysznym obiedzie Dj/ Wodzirej Andrzej Ulhurski rozpoczął część taneczną tradycyjnym Polonezem. Poniżej można zobaczyć skrót dnia.

 

SESJA NA RUGII W INNYM DNIU

W niedalekiej przyszłości, gdy emocje po weselu w Restauracji Chałupa jeszcze nie opadły udaliśmy się na sesję poślubną na Rugii.  Sesję podzieliliśmy na dwie części. Pierwsza to kamiennista plaża w Sassnitz a druga zachód słońca na przylądku Kap Arkona. Gdy skończyliśmy pierwszą część złapał nas ulewny deszcz. Pojechaliśmy na oddaloną o 45 minut drogi Arkone jednak pogoda była fatalna i uniemożliwiła nam dalszą sesję i o zachodzie słońca nie było mowy.  Na szczęście pierwsza część udała się bardzo fajnie i efekty całości można podziwiać poniżej.

Inne sesje na rugii : Sesja poślubna na wyspie Rugia