Sesja Brzózki – Sesja Nad Zalewem Szczecińskim.

 

Plaża w Brzózkach – Sesja Brzózki.

Brzózki to niewielka wioska oddalona około 35 km od Szczecina w kierunku Nowego Warpna. Pierwszy raz przyprowadziła mnie tam moja para w 2018 roku. Zakochałem się w tym miejscu od pierwszego wejrzenia i wracałem tam wielokrotnie.  Tak też było w przypadku Marty i Adama. Po przedstawieniu im propozycji miejsc zdecydowali się na sesję nad Zalewem Szczecińskim w Brzózkach. Tego dnia warunki były idealne. Zdjęcia rozpoczęliśmy w lesie za Trzebieżą, a na zachód słońca pojechaliśmy na dziką plażę.

 

Romantyczna sesja ślubna, spontaniczna sesja ślubna.

Takimi słowami można określić sesję Marty i Adama. Było romantycznie i nie brakowało ekspresyjnych zachowań z ich strony, dzięki temu sesja ślubna nie była statyczna.  Poniżej możecie zobaczyć kilka wybranych zdjęć, które będą piękną pamiątką na długie lata.

 

 

Sesja Brzózki – Teledysk ślubny z sesji nad Zalewem Szczecińskim

Jako fotograf nie jestem zwolennikiem zabierania nieznanych mi filmowców na sesję ślubną. Zazwyczaj styl pracy różni się od mojego i całkowicie rozbija mi to sesję. Jest jednak kilka firm, z którymi świetnie się rozumiem i pracujemy podobnie. Sesje wykonałem wspólnie z Marcinem z www.blackandwhitevideo.pl , z którym, realizuję większość ślubów w sezonie i znamy się jak łyse konie. Poniżej przedstawiam teledysk ślubny wykonany przez Marcina.

 

 

Plaża w Brzózkach została ujęta przeze mnie w rankingu najlepszych miejsc w zachodniopomorskim na blogu www.weselnieowszystkim.pl.

Zachęcam Cię również do obejrzenia mojego podsumowania 2020 roku, w którym oczywiście znalazło się kilka zdjęć z Sesja w Brzózkach.