Romantyczna sesja na śnieżce.

W 2019 roku miałem okazję fotografować sesję ślubną w górach, ale niestety pogoda nie była wymarzona. Udało się wykonać kilka zdjęć w przerwie między obfitymi opadami. Efekty tej sesji można zobaczyć w osobnym wpisie – Sesja w Karpaczu.  Z Elą i Patrykiem postanowiliśmy udać się na sesję w górach przy ładnej słonecznej pogodzie.

Sesja na Śnieżce.

Dlaczego akurat sesja na Śnieżce ? Zależało nam, żeby udało się zmieścić w ciągu jednego dnia wyruszając ze Szczecina, więc musieliśmy udać się jak najbliżej. Dodatkowo dość dobrze znam Karkonosze z wcześniejszych wyjazdów, więc wybór był oczywisty. Podczas wyprawy towarzyszył nam Marcin z blackandwhitevideo.pl  , który stworzył dla Eli i Patryka niesamowity teledysk z sesji narzeczeńskiej.  Film można obejrzeć na samym dole strony pod galerią zdjęć.  Również i ja załapałem się na świetny backstage, który opublikowałem na stronie w zakładce O mnie.

Sesja w górach w jeden dzień – organizacja i koszty.

Jak najbardziej możliwe jest wykonanie sesji narzeczeńskiej lub sesji ślubnej w górach w jeden dzień. Nie będę się tutaj rozpisywał na ten temat, ponieważ na moim blogu ślubnym Weselnie o Wszytskim przygotowałem obszerny wpis na ten temat.

 

Poniżej przedstawiam kilka ujęć z sesji oraz teledysk wykonany przez Marcina.