NAJEPSZE ZDJĘCIA – FOTOGRAFICZNE PODSUMOWANIE 2019 ROKU.

          Najwyższa pora, żeby na spokojnie się zatrzymać, zebrać myśli i podsumować miniony sezon. Ubiegły rok był dla mnie wyjątkowy pod względem spełnienia założonych celów i dużego progresu w stosunku do 2018. Zmiany widać przede wszystkim w kolorystyce oraz stylu, w jakim wykonuję reportaż. Warsztaty, w które bardzo dużo inwestuję każdego roku otworzyły mi oczy na pewne sprawy. Dzięki temu stale mogę się rozwijać i wiem nad czym muszę jeszcze popracować.

Teraz trochę faktów w liczbach :

35 – Tyle reportaży ślubnych dla Was wykonałem w ubiegłym roku

59 – Tyle sesji ślubnych, rodzinnych i reportaży z chrztu łącznie wykonałem

34 – Na tylu różnych salach wykonywałem zdjęcia

4 – W tylu województwach wykonałem dla Was reportaże

37 – Tyle par zaufało mi w 2020 roku

           Teraz czas na podziękowania! Dziękuję z całego serca Wszystkim parom, które miałem przyjemność fotografować w minionym roku. Dziękuję również za zaufanie wszystkim, z którymi podpisałem umowy na 2020 i 2021, nie spodziewałem się tak ogromnego zainteresowania. Podziękowania należą się również usługodawcom, z którymi miałem przyjemność współpracować.

           Do podsumowania wybrałem około 150 moich ulubionych ujęć. Zdjęcia zostały starannie wyselekcjonowane do liczby 83 i ułożone w ciekawą historię przez Izę i Zygmunta z Górscy Fotografia za co im również serdecznie dziękuję!

Miłego oglądania!

Najlepsze zdjęcia w 2019 – Fotograf Szczecin

Na sam koniec zapraszam serdecznie na nowo powstały blog – www.weselnieowszystkim.pl – Gdzie dzielę się swoim doświadczeniem i inspiracjami 🙂