Młyn nad Starą Regą wesele w deszczowym klimacie

Młyn nad Starą Regą wesele w stylu Boho

Gdzie znajduje się Młyn Nad Starą Regą ?

Młyn Nad Starą Regą usytuowany jest w powiecie łobeskim w miejscowości Tarnowo. Jak sama nazwa wskazuje sala znajduje się nad brzegiem Starej Regi.  Leży w niedalekiej okolicy Łobza, Świdwina i Drawska Pomorskiego, ale na organizację wesela w tym magicznym miejscu decydują się pary z całego województwa oraz z różnych zakątków Polski.

Jak często bywam w Młynie Nad Starą Regą w Tarnowie ?

Młyn nad Starą Regą znam zarówno jako klient i fotograf ślubny. W 2014 sam organizowałem tutaj swoje wesele i do dzisiaj twierdzę, że było to miejsce idealne, które spełniło wszystkie nasze oczekiwania. Obecnie z uśmiechem na ustach wracam tutaj jako Fotograf Ślubny. W trakcie roku jestem tutaj średnio około 7-10 razy.  W związku z tym Młyn Nad Starą Regą znam jak własną kieszeń i jest to jedyna sala, która mi się nie nudzi mimo tak sporej ilości wizyt .

Ślub cywilny w Młynie.

Oprócz klasycznych  wesel coraz częściej pary decydują się na ceremonię ślubu cywilnego w plenerze. Tego typu uroczystości odbywają się pod jabłonką w malowniczym ogrodzie tuż obok sali. Niestety nie zawsze pogoda pozwala na przeprowadzenie tego typu zaślubin, więc trzeba mieć plan awaryjny.  Paulina i Jacek tego dnia byli zmuszeniu zorganizować swój ślub na tarasie w Młyn Nad Starą Regą. Ślub i wesele odbyły się w deszczowym klimacie.

Boho Ślub i wesele w Młyn Nad Starą Regą

Ślub i wesele, które zorganizowali Paulina i Jacek był w stylu rustykalnym. Piękne, staranne i samodzielnie zrobione dekoracje idealnie podkreślały Rustykalne Wesele.  Przy realizacji pomagali: Pastelowy Ślub Wedding Planner

Młyn nad Starą Regą wesele pełne emocji.

Mimo iż pogoda zniweczyła wszystkie plany podczas ślubu i weselna nie brakowało emocji. Łzy wzruszenia, łzy radości, mnóstwo uśmiechu i radości. Zapraszam do obejrzenia reportażu.

młyn nad starą regą

Jeżeli chcesz zobaczyć inne moje sesje i reportaże to zapraszam do działu – ZDJĘCIA / PORTFOLIO