Fotograf Łobez – Młyn Nad Starą Regą

SPIS TREŚCI :

  1. Fotograf Łobez.
  2. Młyn Nad Starą Regą w Tarnowie.
  3. Wesele w Tarnowie w Młynie Nad Starą Regą.
  4. Sesja narzeczeńska przed ślubem.
  5. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej i reportażu ślubnego.
  6. Teledysk Ślubny wykonany przez Kamerzysta Szczecin Black & White Video

1. Fotograf Łobez

Mimo iż, od kilkunastu lat mieszkam na stałe w Szczecinie, to utożsamiam się z określeniem Fotograf Łobez. To właśnie w tym niewielkim mieście mieszkałem od urodzenia aż do ukończenia szkoły średniej.  Nie da się ukryć, że bardzo dużo moich par pochodzi z Łobza i dlatego tak często mogę wykonywać zdjęcia ślubne w moim rodzinnym mieście. Każdy przyjazd i spotkanie z Wami jest dla mnie wielkim wyróżnieniem.

2. Młyn Nad Starą Regą w Tarnowie.

Najbardziej znaną salą w okolicy jest Młyn Nad Starą Regą w Tarnowie. Tam organizowałem swoje wesele w 2014 roku i w każdym sezonie wracam kilka, a nawet kilkanaście razy jako Fotograf Łobez. Wyśmienita kuchnia, piękna okolica i sala w świetnym rustykalnym klimacie.  Opisywałem Młyn Nad Starą Regą w jednym z moich wpisów na blogu – Sale Weselne w Zachodniopomorskim. Na mojej stronie prezentowałem już zdjęcia z rustykalnego wesela w Młynie Nad Starą Regą Pauliny i Jacka.

3. Wesele w Tarnowie w Młynie Nad Starą Regą.

To właśnie tutaj Paula i Kuba zorganizowali swoje wesele. Tego dnia działo się naprawdę dużo, a czas leciał bardzo szybko. W natłoku wydarzeń udało się wykorzystać chwilę wolnego czasu i wykonać sesję ślubną na terenie Młyna. Okolica jest bajeczna. Efekty możecie podziwiać na zdjęciach poniżej.

4. Sesja narzeczeńska przed ślubem.

Sesja narzeczeńska przed ślubem, to strzał w dziesiątkę. Dzięki niej para może oswoić się z obiektywem i lepiej poznać swojego fotografa. Sesję Pauli i Kuby wykonaliśmy w Szczecinie w Puszczy Wkrzańskiej.  Więcej na temat sesji narzeczeńskich opisuję na moim blogu ślubnym w artykule –Sesja Narzeczeńska Poradnik – 10 pytań i odpowiedzi.

5. Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej i reportażu ślubnego.

Zapraszam do obejrzenia sesji oraz ślubu Pauliny i Jakuba.

6. Teledysk Ślubny wykonany przez Kamerzysta Szczecin – Black & White Video

Na sam koniec zapraszam do obejrzenia teledysku ślubnego wykonanego przez Marcina z Black & White Video, z którym wspólnie stworzyliśmy pamiątkę dla młodej pary.