USŁUGODAWCY, KTÓRYCH POLECAM – DJ SMILE SZCZECIN

Witaj serdecznie w pierwszym wpisie z serii ,,Usługodawcy, których polecam”. Bardzo często pary młode, z którymi podpisałem umowy, pytają mnie, czy znam jakiegoś dobrego didżeja, filmowca, makijażystkę itp. Za każdym razem polecam tylko sprawdzone osoby, z którymi miałem okazję współpracować i o których wiem, że nie zawiodą mojej pary. Jak w każdej dziedzinie również i w branży ślubnej poziom jaki reprezentują usługodawcy jest różny. Dlatego, w tej serii artykułów postanowiłem przedstawić Wam tylko sprawdzone i niezawodne firmy.

W pierwszym odcinku miło mi przedstawić Marka znanego jako DJ SMILE. Marek jest doświadczonym didżejem z wieloletnim stażem. Poznaliśmy się w 2018 roku i już podczas pierwszego wspólnego wesela zaimponował mi swoim stylem prowadzenia imprezy. Zabawy z klasą, poczucie humoru, dobra muzyka i stały kontakt z publicznością przełożył się na świetną imprezę, a co za tym idzie dobry materiał zdjęciowy i video.

Poniżej przedstawiam kilka pytań, które zadałem Markowi.

Ja: Powiedz kilka słów o sobie. Czym się zajmujesz?

Marek: Jestem Dj, zajmuję się prowadzeniem wesel, czyli bawię ludzi 🙂

Ja: Od jak dawna grasz na weselach?

Marek: 10 lat

Ja: Jaki typ imprez Tobie najbardziej odpowiada. Jaką muzykę lubisz najbardziej grać ?

Marek: Kocham muzykę, więc jestem bardzo elastyczny. Lata 70’80’90’, RnB, discopolo, polskie hity, jak również house music nie jest mi obcy. Zanim wszedłem w branżę weselną, długo grałem w klubach i tam nabierałem doświadczenia z mikrofonem, z tym, jak utrzymać parkiet w zapełnieniu. Muzyka młodzieżowa i nowości radiowe – z tym jestem zawsze na bieżąco.

Ja: Co najbardziej lubisz w swojej pracy?

Marek: Poza muzyką… Widok bawiących się gości. I te momenty nad ranem kiedy, żegnając się, słyszę miłe słowa po zakończeniu imprezy

Ja: Jaki masz sposób na rozbawienie towarzystwa, które krępuje się wyjść na parkiet?

Marek: Nie będę pisał dosłownie, tych sposobów jest kilka i są to moje wypracowane sposoby 😉 owszem opowiem o tym… ale na spotkaniu.

Ja: Skąd czerpiesz energie i radość do prowadzenia wesel?

Marek: Z prowadzenia wesel. To jest moje hobby i pasja. Po prostu kocham to robić. Póki co energii mi nie brakuje. Zmęczenie jest, nie powiem, ale tylko fizyczne. Kiedy jednak zaczynam grać kolejne wesele, moc przybywa!

Ja: Jaki jest twój ulubiony moment wesela?

Marek: Pierwszy blok po pierwszym tańcu. Łapię wtedy pierwszy kontakt muzyczny z gośćmi i nie ukrywam, że bardzo to lubię.

Ja: Z jakimi osobami najlepiej Ci się współpracuje?

Marek: Skoro już trafiliście do Michała, to gratuluję wyboru. Bardzo lubię pracować z młodymi energicznymi usługodawcami, na pewno Michał do nich należy 🙂 Ja: Bardzo mi miło.

Ja: Jaka jest Twoja najmocniejsza strona?

Marek: Oj to pytanie nie do mnie. Polecam zapytać tych, którzy bawili się przy mojej muzyce. Może np. Michał się wypowie 😉 Mogę jedynie powiedzieć, że mam parę asów na wesela o których nie mówię w szczegółach a jest to mocny as w rękawie 😉

Ja: Czy Twoja profesja wymaga ciągłego samodoskonalenia?

Marek: Samodoskonalenia oraz bycia na bieżąco nie tylko z muzyką, ale również ze sprzętem. Oświetlenie i nagłośnienie to bardzo istotna sprawa. Stara prawda Djska mówi, że sprzęt imprezy nie robi, niemniej według mnie jest bardzo istotny, żeby do całości postawić tę kropkę nad „i”. Z tego, co wiem fotografowie lubią ładne światła, za tym podobno idą często w parze niesamowite zdjęcia!

Ja: Dziękuję bardzo za rozmowę.

dj smile szczecin

Mam nadzieję, że ten artykuł okazał się pomocny i jeżeli myślisz o dobrej zabawie to odwiedzisz fanpage i stronę Marka i zapytasz o wolny termin.

https://www.facebook.com/djsmileszczecin/

https://djsmile.szczecin.pl/

A może byłaś na weselu lub imprezie, którą prowadził Marek? Pozostaw swoją opinię pod artykułem.