logo galerii

O MNIE


Cześć :) Mam na imię Michał, jestem mężem Kasi, ojcem Michaliny i Mateusza. Miłością do fotografii zaraziłem się kilka lat temu podczas naszej sesji plenerowej, na której występowałem po drugiej stronie obiektywu.

fotograf ślubny szczecin Michał Wołoszyn

Najprawdopodobniej trafiliście tutaj ponieważ poszukujecie fotografa, który udokumentuje jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Podczas pracy staram się być niezauważalny, po to żeby na zdjęciach oddać emocje, które będą Wam towarzyszyły. Do pracy podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Jeżeli macie jakieś pytania to zapraszam do kontaktu :) Fotografuję głównie na terenie województwa zachodniopomorskiego, ale nie widzę problemu, żeby dojechać do Was w wybrane miejsce w Polsce. Jeżeli chodzi o sesje plenerowe, to jestem bardzo elastyczny, możemy udać się w każdy zakątek świata :). Często przy fotografowaniu ślubów i sesji plenerowych pomaga mi Paweł Łukaszewicz, dzięki temu wspólnie możemy uchwycić jeszcze więcej istotnych momentów.

Swoją przygodę z fotografią zacząłem od fotografii dziecięcej w studio. Wspólnie z żoną fotografujemy maluszki pod nazwą Bajkowy Kadr. Po pewnym czasie samo fotografowanie w studio nie wystarczało, potrzebowałem czegoś więcej i dlatego zdecydowałem się spróbować swoich sił w fotografii ślubnej. Jestem osobą otwartą, która lubi kontakt z ludźmi i dzięki fotografii ślubnej mogę się spełniać.

Każdego klienta traktuję indywidualnie, staram się nie fotografować ślubów bez wcześniejszego spotkania lub rozmowy na skype. Bardzo często proponuję swoim klientom wcześniejszą sesję narzeczeńską, na której możemy się poznać i przyzwyczaić do obiektywu.

OBSERWUJ MNIE W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

2017 © MICHAŁ WOŁOSZYN      tel: 793-113-287       kontakt@michalwoloszyn.pl