Oferta


pakiet 1 sesja narzeczeńska, przygotowania, ceremonia, wesele do skończonych oczepin, nie później niż do godziny 1:00, sesja plenerowa w innym dniu
 • 400-600 zdjęć w tym galeria głowna 150 zdjęć
 • Album w formacie 30x30 cm
 • 2 albumy w formacie 20x20 cm
 • 50 wywołanych zdjęć w formacie 15x21
 • Ozdobny Pendrive z nagranymi zdjęciami
 • Galeria internetowa dla gości
pakiet 2 przygotowania, ceremonia, wesele do skończonych oczepin, nie później niż do godziny 1:00, sesja plenerowa w innym dniu
 • 400-600 zdjęć w tym galeria głowna 150 zdjęć
 • Album w formacie 30x30 cm
 • 50 wywołanych zdjęć w formacie 15x23
 • Ozdobny Pendrive z nagranymi zdjęciami
 • Galeria internetowa dla gości
pakiet 3 przygotowania, ceremonia, wesele do skończonych oczepin, nie później niż do godziny 1:00, sesja plenerowa w innym dniu
 • 400-600 zdjęć w tym galeria głowna 150 zdjęć
 • Ozdobny Pendrive z nagranymi zdjęciami
 • 50 wywołanych zdjęć w formacie 15x23
 • Galeria internetowa dla gości
pakiet 4 przygotowania, ceremonia, wesele do skończonych oczepin, nie później niż do godziny 1:00, sesja plenerowa w dniu ślubu
 • 400-600 zdjęć w tym galeria głowna 150 zdjęć
 • Ozdobny Pendrive z nagranymi zdjęciami
 • 50 wywołanych zdjęć w formacie 15x23
 • Galeria internetowa dla gości

Zaglądając do zakładki oferta zapewne spodobało Wam się portfolio i jesteście zainteresowani zapoznaniem się z obowiązującymi na dzień dzisiejszy cenami. Na samym wstępie dziękuję bardzo za zainteresowanie i ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby dopasować ofertę do Waszych oczekiwań. Przedstawione poniżej pakiety są elastyczne i podlegają zmianom i modyfikacjom. Fotografuję głównie w województwach zachodniopomorskim, lubuskim, pomorskim, wielkopolskim i mazowieckim.

Wykonywane przeze mnie reportaże trwają zazwyczaj około 13 godzin i rozpoczynają się od przygotowań. Podczas tego etapu większość czasu poświęcam oczywiście Pannie młodej. Jeżeli przyszli małżonkowie szykują się w tym samym miejscu to jest to dla mnie idealna opcja, jednak często się zdarza, że są to różne miejsca więc dokładnie na tydzień przed ślubem musimy ustalić szczegółowy harmonogram, żeby nie zabrało mnie w najważniejszych momentach. Podczas przygotowań zazwyczaj proszę swoje pary o umożliwienie mi swobodnego poruszania się po mieszkaniu i uprzedzenie rodziców i dziadków o tym, żeby nie zwracali na mnie uwagi :)

Kolejnym etapem jest ceremonia. Zazwyczaj są to śluby w kościele, ale mam również doświadczenie zdobyte podczas ślubów w plenerze oraz urzędach. Podczas ceremonii staram się poruszać dyskretnie po całym kościele jednocześnie rejestrując emocje młodej pary i gości. Po zakończonej ceremonii zazwyczaj organizuje zdjęcie grupowe, bo to chyba jedyny moment gdzie obecni są wszyscy zaproszeni goście. Podczas składania życzeń zostaję do samego końca żeby nie przegapić żadnego momentu.

Następnym etapem jest zabawa weselna. Tutaj wpasowuje się do harmonogramu młodej pary i współpracuję z orkiestrą lub dj. Podczas zabawy nie skupiam się wyłącznie na parkiecie, ale wyłapuję wszystko co się dzieje dookoła. Podczas jednej z przerw organizuję m.in. sesję z rodzicami, świadkami i gośćmi weselnymi. Również jeżeli pozwala na to pogoda i otoczenie staram się porwać parę młodą na dosłownie 15 minutową sesję plenerową:). Swoją pracę kończę po oczepinach i nie później niż o godzinie 1:00.

Jeżeli chodzi o sesje plenerowe w innym dniu to nie umawiam się na sztywno podczas podpisywania umowy, ponieważ nie przewidzimy jaka będzie pogoda. Zazwyczaj do swoich par wysyłam maila z propozycjami miejsc wartych odwiedzenia, ale również jestem otwarty na wszelkie propozycję. Sesja taka trwa około 2-4 godzin, oczywiście jeżeli mamy w planach wyjazd w bardziej odległe miejsca to może przeciągnąć się do 12. Jeżeli jednak para zaplanuje sesję w górach lub sesję zagraniczną to oczywiście wiąże się to z zapewnieniem noclegu, wyżywienia i dodatkowymi kosztami w zależności od miejsca i czasu jaki będzie potrzebny.

Często pary wypytują mnie jakim sprzętem fotografuje, dlatego postanowiłem tutaj to opisać. Do reportaży wykorzystuje 2 profesjonalne lustrzanki Canon 5D Mark III oraz jednego bezusterkowa Sony a7. Wszystko po to, żeby mieć pod ręką 3 różne obiektywy i błyskawicznie reagować na każde wydarzenie.

Służę również pomocą przy wyborze ekipy filmowej, dj, orkiestry i innych usługodawców. Polecane przeze mnie osoby są pewne solidne i gwarantują najwyższą jakość usług.

Jeżeli jeszcze nie zdecydowaliście się czy zaufacie mi w tak ważnym dniu to zapraszam na spotkanie, podczas którego będziemy mogli poznać się osobiście i zobaczyć czy będziemy się dobrze czuli w swoim towarzystwie.

Chcecie zapytać o cenę i dostępność terminów ? Zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.


Partnerzy
Michał Wołoszyn - Fotografia ślubna pełna emocji